• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Vezir Sofrası - Eyüp/İstanbul
Firma Rehberi, Esnaf Rehberi | Esnafvizit.com
Bu Alana Reklam Verin.
Vezir Sofrası
İstanbul/Eyüp
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Vezir Sofrası
    1406 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Hakan ÇATAKLI
Telefon/Fax 212 613 95 55  
Gsm Numarası 533 261 87 09
Firma Adres Topçular Mah. Rami Kışla Cad. No:2 - Demirkapı / Eyüp / İSTANBUL
Şehir / İlçe İstanbul / Eyüp
Mail Adresi info@vezirsofrasi.com.tr
Web Adresi http://vezirsofrasi.com.tr
Firma Tanıtım

Eyüpte karadenizin leziz yöresel yemekleri, eyüpte karadeniz mutfağı ve özellikle meşhur kurufasulye yemek için aranen tek adres olan vezir sofrası hemen yanıbaşınızda. Vezir sofrası’nın meşhur kurufasulyesi, eyüpte meşhur akçabaat köfte, karadeniz mutfağının olmazsa olması karalahana çorbası, etli karalahana sarma. Hamsili pilav, hamsi tava, hamsi buğlama, muhlama-kuymak, turşu kavurma, laz böreğinin tadının şöhreti istanbul sınrılarını aşmıştır.
En iyi muhlama nerede yapılır, eyüpte kuymak nerede yenir diye sorduğunuzda karşınıza çıkacak tek adres yine vezir sofrası olacaktır. Alibeyköyde karalahana çorbası, göktürkde etli karalahana sarma, kemerburgazda meşhur kurufasulye, ramide meşhur akçaabat köfte, topçularda hamsili pilav, esentepede hamsi buğulama, çırçırda turşu kavurma ve eyüpte en iyi laz böreği yapan yerler dendiğinde vezir sofrası aradığınız adres olacaktır.
Her çeşit special damak tadının yanında, ızgara çeşitleri ile de enfes damak tadını sunan vezir sofrası, karadeniz mutfağının özel yemeklerini, yörenin ürünleri ve yine yörenin usta ahçıları ile sizlere sunmaktadır.
Eyüpte karadeniz’in yöresel lezzetlerinin yanı sıra ızgaralar, çorbalar, zeytinyağlılar, salatalar ve tatlılar özellikle pepe çura tatlısı laz böreği sizleri bekliyor.
Dügünlerde, cenazelerde özel günlerde toplu yemek hizmeti veren firmamız , yine toplu şekilde kahvaltılarını yine yörenin damak tadı ile , vakfıkebir tereyağı, çiftlik yumurtası, muhlama kuymak), laz böreği paçanga böreği, zeytin, peynir, kaşar peynir, sahanda yumurta, ovit balı ile zengin ve unutulmayacak bir kahvaltıyı sizlere sunmaktadır.
Farkı damaktadları ile zengin kahvaltı çeşitleri ile vezir sofrası vazgeçemeyeceğiniz, dostlarınızı gönül rahatlığı ile ağırlayacağınız, alışkanlığınız olacaktır.
Yemekli toplantılarınız için 25 kişilik toplantı salonumuz, iki katlı iki büyük salon olmak üzere uzman, güleryüzlü ve samimi personeli ile sabah 8. 00 akşam 22. 00 saatleri arasında misafirlerimiz hizmetindeyiz. ..
Vezir sofrası eyüpte catering hizmeti de vermektedir.
Not:otoparkımız mevcuttur..

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Vezir Sofrası ( Firma Rehberi, Esnaf Rehberi | Esnafvizit.com)
2 0.00 Oylama - "Vezir Sofrası" Eyüpte karadenizin leziz yöresel yemekleri, eyüpte karadeniz mutfağı ve özellikle meşhur kurufasulye yemek için aranen tek adres olan vezir sofrası hemen yanıba